O RESTAURACI NAUTICO MOST

Objednejte si onlineJídelní lístek

Restauraci Nautico provozujeme úspěšně 5. rokem a množství kladných recenzí a pochval spokojených zákazníků je pro nás závazkem poskytovat ty nejlepší služby.

V naší restauraci Nautico si můžete pochutnat na pizze z pece na dřevo připravované před zraky hostů. Tato speciální pec je jedinou v Mostě.

Každý pokrm, který dorazí na Váš stůl, připravíme z kvalitních a čerstvých surovin a podle ověřených receptů na saláty, domácí těstoviny, rissota, hamburgery i poctivé steaky z prémiového masa. Pro přípravu jídel používáme jen pravé italské a čerstvé suroviny prvotřídní kvality.

Dále také nabízíme každý všední den výběr z několika druhů poledního menu.

Prožitek z jídla umocňuje nově zrekonstruovaný interiér restaurace s dominantou kamenné pece na pizzu, která je zabudována v baru ve tvaru lodi.

Těšíme se na vaši návštěvu

Za zmínku také stojí budova restaurace Nautico

 

Nachází se totiž v objektu bývalých Mosteckých kasáren.

Budovy kasáren, jsou jednou z mála památek secesního slohu, které městu Most zůstaly. Objekty projektoval mostecký stavitel Friedrich Kny. Výstavba budov začala v roce 1906. Kasárna byla oficiálně nazvána „Nová jezdecká kasárna jubilea císaře Františka Josefa 1. V roce 1927 byly kasárny přejmenovány. Ministerstvo národní obrany nazvalo objekt „Nové jezdecké kasárny Štefánikovy“.

Budova, ve které se nachází restaurace sloužila v minulosti jako důstojnická jídelna a strážnice s vězením. Do současné podoby byla citlivě rekonstruována od roku 2002 jejím majitelem panem Petrem Tišerem.

Košík
Skip to content